Základní hry pro iPhone

Herní nadšenci jsou připraveni strávit spoustu času na svém iPhonu hledáním nejlepších her. Udržování aktuálního stavu je nezbytné, protože novinky pronikly na web. Některé hry jsou však již velmi dobře známé a pro zařízení iPhone jsou nezbytné. Níže je seznam 10 her, které musíte vyzkoušet:

Strojní zařízení

V mobilní verzi vám náš slavný robot nabízí několik hádanek a vezme vás na nová dobrodružství, to vše ve zvláště jedinečném grafickém vesmíru. Povinnost pro fanoušky jeho PC verze.

Machinarium je dobrodružná hra typu point and click vyvinutá společností Amanita Design a je nyní k dispozici v App Store, abyste ji mohli mít na svém iPhone.

Cílem Machinarium je vyřešit řadu hádanek a hlavolamů. Hádanky jsou propojeny světem, který tvoří tradiční dobrodružný příběh typu point-and-click. Nejdrastičtější změnou nadsvěta je, že lze klikat pouze na předměty v dosahu hráčské postavy.

Machinarium je pozoruhodné tím, že neobsahuje žádný dialog, mluvený ani psaný, a kromě několika výukových pokynů na první obrazovce zcela postrádá srozumitelný jazyk. Hra místo toho používá systém animovaných myšlenkových bublin. Scény na pozadí velikonočního vajíčka ve stejném formátu lze odhalit pouze zpomalením v určitých oblastech.

Hra využívá dvouúrovňový systém nápověd. Jednou za úroveň může hráč obdržet nápovědu, která se s postupem hry stává stále vágnější. Machinarium také přichází s návodem, který lze kdykoli otevřít hraním minihry. Stejně jako u dialogu není návod psán ani mluven, ale spíše řadou náčrtů nastiňujících hádanku a její řešení. Návod však odhaluje pouze to, co je třeba v této oblasti udělat, nikoli to, jak tato hádanka souvisí s časovou osou hry.

Smash Hit

K rozbití skleněných předmětů, které jsou na vaší cestě, bude zapotřebí koncentrace a přesnost.

V bezplatné aplikaci Smash hit se vydáte na neskutečnou cestu nadpozemskou dimenzí, budete se pohybovat v souladu se zvukem a hudbou a rozbijete vše, co vám stojí v cestě! Tato zkušenost vyžaduje soustředění, koncentraci a načasování, abyste nejen cestovali co nejdále, ale také rozbíjeli krásné skleněné předměty, které vám stojí v cestě.

Veškerý svůj stres můžete eliminovat rozbíjením překážek a cílů, které vám stojí v cestě, a zažít tu nejlepší fyziku ničení na mobilních zařízeních. Existuje více než 50 různých místností s 11 různými grafickými styly a realistickou mechanikou rozbíjení skla v každé fázi

Všimněte si, že Smash Hit lze hrát zdarma a bez reklamy. Prostřednictvím jednorázového nákupu v aplikaci je k dispozici volitelný prémiový upgrade, který umožní synchronizaci iCloudu napříč více zařízeními, podrobné statistiky, alternativní herní režimy a možnost pokračovat z kontrolních bodů.

Boson X

V této hře se budete prohánět v urychlovači částic a budete vyžadovat maximální soustředění, abyste škálovali stále rostoucí rychlostí.
2048. Dosáhnete čísla 2048? Jedna věc je jistá, že neuvidíte plynout čas a budete stále více toužit se tam dostat.

Kvantový skok z Plancka na Planck, když zrychlujete uvnitř obrovského urychlovače částic a generujete vysokoenergetické srážky, abyste objevili podivné nové částice. Použijte přesné načasování a rychlé reflexy k navigaci v nebezpečném subatomárním světě, kde neexistují podlahy a stropy. Musíte být dostatečně rychlí, abyste našli nepolapitelný Boson X. Tato hra neobsahuje žádné nákupy v aplikaci, nadbytečné bonusy, mince nebo XP systémy – jen smrtelně seriózní vědecký výzkum.

Únik ninji

Pokud máte rádi ovoce a chcete je rozbít, aplikace Fruit Ninja je pro vás

Nakrájejte ovoce a vyhněte se bombám, ale především si užijte novou grafiku a nové řezání hry.

Vyzvěte se a zjistěte, jak dlouho vydržíte v klasickém režimu, nastavte vysoké skóre v arkádovém režimu nebo si jen procvičte své dovednosti v krájení ovoce v režimu Zen. K dispozici máte širokou škálu čepelí a dojo, které vám pomohou probojovat se na vrchol. Udělejte si pauzu a objevte nový způsob, jak krájet své oblíbené ovoce pomocí miniher, nebo si vyzkoušejte své herní mistrovství a vyhrajte ceny v rámci denní výzvy. Soutěžte a předveďte své dokonalé ninja dovednosti proti svým přátelům pomocí žebříčků a místního multiplayeru. Zahrajte si režim událostí a soutěžte s ostatními nindžy o šanci vyhrát unikátní čepele a dojo.

Candy Crush

O této bonbónové hře, jejíž úspěch byl okamžitý a trvá dodnes, netřeba mluvit.

Candy Crush nepotřebuje popis, protože je to tak populární hra. Toto je legendární logická hra, kterou si užívají miliony hráčů po celém světě. S více než bilionem odehraných úrovní je tato logická hra match 3 jednou z nejpopulárnějších mobilních her všech dob!

Jediné, co musíte udělat, je přepínat a spojovat bonbóny v tomto chutném puzzle dobrodružství, abyste se dostali o úroveň výš a získali ten sladký pocit vítězství! Vyřešte hádanky rychlým myšlením a chytrými pohyby a odměňte se lahodnými kousky v duhové barvě a chutnými bonbóny!

World of Goo

Přetáhněte Goo Balls a postavte všechny druhy struktur, které vám umožní postupovat ve hře. Každá úroveň je bohatá a překvapivá a Goo Balls mají různé kvality v závislosti na dosažené úrovni.

World of Goo je oceněná, plně vybavená herní aplikace pro iPhone. Vše, co potřebujete, je přetahovat živé, svíjející se, mluvící koule bláta, abyste mohli stavět stavby, mosty, dělové koule, zeppeliny a obří jazyky. Existují tajemné úrovně a každá úroveň je podivná a nebezpečně krásná a přináší nové hádanky, oblasti a stvoření, která tam žijí. Cestou se setkávají nové neobjevené druhy Goo Ball, každý s jedinečnými schopnostmi, aby pronikly neochotnými příběhy o objevech, lásce, spiknutí, kráse, elektrické energii a třetí dimenzi.

Lidští hráči z celého světa soutěží v živém žebříčku o postavení těch nejvyšších goo věží v tajemném karanténě World of Goo Corporation. Společnost World of Goo Corporation je smluvně zavázána prohlásit, že každý je vítězem, a je nadšená, že může stejnou měrou oslavovat příležitosti ke stavbě věží pro všechny.

80 dní

Tato hra je inspirována Phileasem Foggem, který v  cestu kolem světa za 80 dní. A hádejte, kdo se bude muset ujistit, že pomůže hrdinovi dosáhnout této sázky?

80 DAYS je interaktivní dobrodružství vytvořené podle vašich rozhodnutí, za běhu a pokaždé, když hrajete, je jiné. Když hrajete za věrného komorníka Philease Fogga, Passepartout, musíte vyvážit zdraví, finance a čas svého pána a vybrat si svou vlastní cestu z města do města po celém světě. Podpořte se pro brzké odjezdy, ale nenechte se zkrachovat, jinak budete tvrdě spát a požádáte o pomoc! Vyměňujte předměty za zisk a uklízejte vybavení podle podmínek, kterým budete čelit: příliš mnoho zavazadel vás však zpomalí. 80 DAYS je zběsilý závod s hodinami ve hře, které se nikdy nezastaví. Vlaky, parníky, horkovzdušné balóny, lodě, velbloudi, koně… odjíždějí a přijíždějí minutu po minutě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.